Vabad töökohad

Rakvere Lihaühistule veised müüvad ettevõtted otsivad enda meeskondadesse töötajaid erinevatele põllumajanduslikele ametikohtadele.

Hetkel aktiivseid töökuulutusi küll pole, kuid see ei tähenda, et Rakvere Lihaühistule veiseid müüvad ettevõtted ei otsiks enda meeskondadesse uusi töötajaid. Rakvere Lihaühistule veised müüvad ettevõtted kasutavad uute töötajate värbamiseks erinevaid värbamiskanaleid ning enamikke töökuulutusi käesoleval veebilehel ei avaldatagi. Kui Te soovite kandideerida tööle Rakvere Lihaühistule veiseid müüvasse ettevõttesse, siis palun saatke oma CV Rakvere Lihaühistu juhataja Priit Putko elektronpostiaadressil priit.putko@rlu.ee. Temal on võimalik Teie töökuulutus edastada Rakvere Lihaühistule veiseid müüvate ettevõtete esindajatele, kellel võib olla Teile sobivat tööd pakkuda. Kui Rakvere Lihaühistule veiseid müüval ettevõttel peaks olema pakkuda Teile vaba töökohta, siis seejärel võetakse Teiega otse ühendust!

Olete oodatud liituma Rakvere Lihaühistule veiseid müüvate ettevõtete töötajaskonnaga, mis on üks suuremaid Lääne-Virumaal!

 

Rakvere Lihaühistu | Mõisa 22 Piira küla 46607 Vinni vald| tel: 322 7870 | e-post: info@rlu.ee

Scroll to Top